Port24 - Práce, aktuální zpravodajství, inzerce
Neděle 5.5. 2024 Najděte si novou práci
Pozice
Kde

Lovosice, Ústecký kraj - nabídky práce, brigády

tisková mluvčí/tiskový mluvčí
Litoměřice, Ústecký - Lovosice, Ústecký | 13. 2. 2024
Obsah inzerátu: Pracovní náplň - především: " monitoring veškeré činnosti na městském úřadě a jeho organizace a řízení jejich mediální komunikace a politiky. Vystupování jménem města v médiích " psaní tiskových zpráv (TZ) a dohled na jeji...
Mesto Lovosice | Mzda: 34370 měsíčně
Mechanik/mechanička
Lovosice, Ústecký | 13. 2. 2024
Náplň práce: - technická podpora výroby a řešení technických problémů - provádění údržby a oprav technologického vybavení strojů a přidružených zařízení - činnosti a úkoly provozního mechanika - práce na zdvihací plošině - práce v nep...
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Technik oprav /1 směna / 140 Kč/hodina/ stravenky
Lovosice, Ústecký | 08. 2. 2024
Nabídka: - mzdu v závislosti na tvých zkušenostech 140- 180 Kč/ hodinu - prémie za nemarodění 1500 Kč/ za půl roku - po zpracování výkonnostní prémie, není omezená - jednosměnný provoz 7-15:30 - stravenky hodnotě 50Kč/ plně hrazeny zamě...
Adecco
1 2 3 4
151 - 153 | 153