Port24 - Práce, aktuální zpravodajství, inzerce
Středa 20.1. 2021 Najděte si novou práci
Port24.cz » Úřady práce » Středočeský kraj

Krajská pobočka Úřadu práce Příbram a kontaktní pracoviště ve Středočeském kraji

ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami

náměstí T. G. Masaryka 145, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Telefon: 950 156 111
Email: podatelna.pb@uradprace.cz
Dat. schránka: k7rzpxf

Úřední doba

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (pouze pro nové uchazeče o zaměstnání a pozvané klienty)

Kontaktní pracoviště Benešov

Dukelská 2080, 256 01 Benešov u Prahy

Telefon: 950 101 304
Fax: 950 101 302
Email: podatelna.bn@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště
Kateřina Novotná
Tel: 950 101 300
Email: katerina.novotna@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Beroun

Okružní 333/26, Beroun-Město, 266 01 Beroun 1

Telefon: 950 102 111, 950 102 325
Fax: 950 102 302
Email: podatelna.be@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Čáslav

nám. Jana Žižky z Trocnova 168/46, Čáslav-Staré Město, 286 01 Čáslav

Telefon: 950 131 265, 231 - 234
Email: podatelna.kh@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Dobříš

Na Zlaté stezce 1075, 263 01 Dobříš

Telefon: 950 156 205
Email: podatelna.pb@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Vedoucí kontaktního pracoviště ÚP ČR
Sabina Vlasatá
Tel: 950 156 608
Email: sabina.vlasata@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Hořovice

Pražská 4/7, 268 01 Hořovice

Telefon: 950 102 111, 950 102 401, 950 102 402, 950 102 403
Fax: 950 102 415
Email: podatelna.be@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Kladno

Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Telefon: 950 127 111
Fax: 950 127 375
Email: podatelna.kl@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Jiří David
Tel: 950 127 300
Email: Jiri.David@uradprace.cz

Vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát
Milan Šefčík
Tel: 950 127 314
Email: Milan.Sefcik@uradprace.cz

Asistent ředitele kontakního pracoviště
Alena Slunečková
Tel: 950 127 301
Email: Alena.Sluneckova@uradprace.cz

Spisový pracovník
Naděžda Čermáková
Tel: 950 127 111
Email: Nadezda.Cermakova@uradprace.cz

Spisový pracovník
Eva Jindrová
Tel: 950 127 365
Email: Eva.Jindrova@uradprace.cz

Referent majetkové správy
Josef Pešta
Tel: 950 127 369
Email: Josef.Pesta@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Jana Jurášková
Tel: 950 127 337
Email: Jana.Juraskova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Drahomíra Adámková
Tel: 950 127 398
Email: Dramomira.Adamkova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Markéta Bahenská
Tel: 950 127 379
Email: Marketa.Bahenska1@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Lucie Bendlová
Tel: 950 127 317
Email: Lucie.Bendlova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Ludmila Bolková
Tel: 950 127 319
Email: Ludmila.Bolkova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Alena Jermanová
Tel: 950 127 344
Email: Alena.Jermanova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Alena Melicharová
Tel: 950 127 357
Email: Alena.Melicharova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Lenka Řeháčková
Tel: 950 127 352
Email: Lenka.Rehackova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Miroslava Štochlová
Tel: 950 127 398
Email: Miroslava.Stochlova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Pavla Kommová
Tel: 950 127 339
Email: Pavla.Kommova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Michal Moravec
Tel: 950 127 339
Email: Michal.Moravec@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Monika Zahradníková
Tel: 950 127 351
Email: Monika.Zahradnikova@uradprace.cz

Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Radka Fejtková
Tel: 950 127 335
Email: Radka.Fejtkova@uradprace.cz

Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Simona Fricová
Tel: 950 127 336
Email: Simona.Fricova@uradprace.cz

Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Věra Buková
Tel: 950 127 345
Email: Vera.Bukova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jana Burešová
Tel: 950 127 349
Email: Jana.Buresova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Renata Fialová
Tel: 950 127 350
Email: Renata.Fialova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Ludmila Hladíková
Tel: 950 127 348
Email: Ludmila.Hladikova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Dana Kereková
Tel: 950 127 341
Email: Dana.Kerekova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Petra Mašková
Tel: 950 127 359
Email: Petra.Maskova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Markéta Oličová
Tel: 950 127 342
Email: Marketa.Olicova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Patková Kohoutová
Tel: 950 127 355
Email: Veronika.Patkova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Marie Patová
Tel: 950 127 356
Email: Marie.Patova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Miroslava Pechová
Tel: 950 127 343
Email: Miroslava.Pechova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Terezie Pražáková
Tel: 950 127 347
Email: Terezie.Prazakova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vladislava Slováková
Tel: 950 127 358
Email: Vladislava.Slovakova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení trhu práce
Luboš Harigel
Tel: 950 127 381
Email: Lubos.Harigel@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Kateřina Benešová
Tel: 950 127 366
Email: Katerina.Benesova1@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Michaela Bílková
Tel: 950 127 384
Email: Michaela.Bilkova1@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Veronika Jílková
Tel: 950 127 399
Email: Veronika.Jilkova@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Lenka Kalousová
Tel: 950 127 353
Email: Lenka.Kalousova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Tereza Faustyna Malanowska
Tel: 950 127 391
Email: Tereza.Malanowska@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Ivana Marková
Tel: 950 127 391
Email: Ivana.Markova1@uradprace.cz

Odborný pracovník APZ
Lenka Šímová
Tel: 950 127 371
Email: Lenka.Simova@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Pavla Vychodilová
Tel: 950 127 384
Email: Pavla.Vychodilova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Milan Svítek
Tel: 950 127 386
Email: Milan.Svitek@uradprace.cz

Odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání
Ivana Kokešová
Tel: 950 127 366
Email: Ivana.Kokesova@uradprace.cz

Odborný pracovník IPS
Zuzana Králová
Tel: 950 127 387
Email: Zuzana.Kralova@uradprace.cz

Odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání
Veronika Marková
Tel: 950 127 393
Email: Veronika.Markova1@uradprace.cz

Odborný pracovník IPS
Eva Šichová
Tel: 950 127 387
Email: Eva.Sichova@uradprace.cz

Odborný pracovník rekvalifikací
Věra Veinerová
Tel: 950 127 390
Email: Vera.Veinerova@uradprace.cz

Finanční pracovník
Alena Dvořáková
Tel: 950 127 372
Email: Alena.Dvorakova@uradprace.cz

Finanční pracovník
Helena Hympánová
Tel: 950 127 382
Email: Helena.Hympanova@uradprace.cz

Referent ICT
Jaroslava Heidenreichová
Tel: 950 127 313
Email: Jaroslava.Heidenreic@uradprace.cz

Referent ICT
Přemysl Milota
Tel: 950 127 332
Email: Premysl.Milota@uradprace.cz

Referent ICT
Jana Pauzerová
Tel: 950 127 312
Email: Jana.Pauzerova@uradprace.cz

Právník
Lenka Machová
Tel: 950 127 373
Email: Lenka.Machova@uradprace.cz

Odborný pracovník insolvence
Hana Adamišinová
Tel: 950 127 370
Email: Hana.Adamisinova@uradprace.cz

Odborný pracovník insolvence
Marcela Trochová
Tel: 950 127 329
Email: Marcela.Trochova@uradprace.cz

Finanční kontrolor
Lenka Zíková
Tel: 950 127 388
Email: Lenka.Zikova@uradprace.cz

Odborný pracovník pohledávek a exekucí
Taťana Mertlíková
Tel: 950 127 333
Email: Tatana.Mertlikova@uradprace.cz

Odborný pracovník pohledávek a exekucí
Michael Tomšík
Tel: 950 127 333
Email: Michael.Tomsik@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Lucie Brabcová
Tel: 950 127 391
Email: Lucie.Brabcova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Blanka Lážnovská
Tel: 950 127 384
Email: Blanka.Laznovska@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Veronika Adamovská
Tel: 950 127 383
Email: Veronika.Adamovska@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Gabriela Čunderlová
Tel: 950 127 321
Email: Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Aneta Hrabětová
Tel: 950 127 321
Email: Aneta.Hrabetova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Lenka Kaucká
Tel: 950 127 321
Email: Lenka.Kaucka1@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Pavel Pabuda
Tel: 950 127 321
Email: Pavel.Pabuda@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Zuzana Turečková
Tel: 950 127 366
Email: Zuzana.Tureckova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Kolín

Kutnohorská 39, Kolín IV, 280 02 Kolín 2

Telefon: 950 129 111
Email: podatelna.ko@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Kralupy nad Vltavou

Palackého nám. 6/1, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1

Telefon: 950 135 422
Email: podatelna.me@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Monika Melicharová
Tel: 950 135 420
Email: monika.melicharova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Kutná Hora

Benešova 70/2, Hlouška, 284 01 Kutná Hora 1

Telefon: 950 131 111
Fax: 950 131 302
Email: podatelna.kh@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní pracoviště Mělník

Nová 2571/1, 276 01 Mělník 1

Telefon: 950 135 111
Fax: 950 135 378
Email: podatelna.me@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Petr Blecha
Tel: 950 135 300
Email: petr.blecha@uradprace.cz

Vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát
Marcela Linková
Tel: 950 135 301
Email: marcela.linkova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti
Markéta Balcarová
Tel: 950 135 316
Email: marketa.balcarova@uradprace.cz

Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Lucie Šestáková
Tel: 950 135 368
Email: lucie.sestakova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Ivana Pecinová
Tel: 950 135 319
Email: ivana.pecinova@uradprace.cz

Poradce specialista
Šárka Petřinová
Tel: 950 135 373
Email: sarka.petrinova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení trhu práce
Soňa Uhrová
Tel: 950 135 351
Email: sona.uhrova@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Iveta Brabcová
Tel: 950 135 369
Email: iveta.brabcova1@uradprace.cz

Vedoucí oddělení PnP a DOZP
Markéta Šenkýřová
Tel: 950 135 575
Email: marketa.senkyrova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

Jaselská 292, Mladá Boleslav IV, 293 01 Mladá Boleslav 1

Telefon: 950136301(311), 950136316, 950136340 - 345
Fax: 950 136 302
Email: podatelna.mb@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 jen podatelna, či pozvaní klienti

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Pavel Krpálek
Tel: 950 136 300
Email: pavel.krpalek@uradprace.cz

Asistent ředitele kontakního pracoviště
Markéta Málková
Tel: 950 136 311
Email: marketa.malkova@uradprace.cz

Spisový pracovník
Jana Hanáková
Tel: 950 136 301
Email: jana.hanakova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Jitka Panajotisová
Tel: 950 136 316
Email: jitka.panajotisova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Lenka Holcová
Tel: 950 136 353
Email: lenka.holcova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení trhu práce
Stanislav Masák
Tel: 950 136 330
Email: stanislav.masak@uradprace.cz

Vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Jitka Holubová
Tel: 950 136 331
Email: jitka.holubova1@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Neratovice

Na Výsluní 1234, 277 11 Neratovice

Telefon: 950 135 410
Fax: 315 685 452
Email: podatelna.me@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Romana Aubrechtová
Tel: 950 135 640
Email: romana.aubrechtova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Velemanová
Tel: 950 135 410
Email: alena.velemanova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení nepojistných sociálních dávek
Jana Šindelková
Tel: 950 135 324
Email: jana.sindelkova01@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Nymburk

Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2

Telefon: 950 140 111
Fax: 950 140 302
Email: podatelna.nb@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 pouze zvaní klienti

Ředitel kontaktního pracoviště
Miloš Kozák
Tel: 950 140 316
Email: milos.kozak@uradprace.cz

Odborný sekretář, asistent
Helena Linhartová
Tel: 950 140 301
Email: helena.linhartova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zaměstnanosti
Miloš Kozák
Tel: 950 140 316
Email: milos.kozak@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Hana Kvízová
Tel: 950 140 432
Email: hana.kvizova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení PnP a DOZP
Lenka Soběslavová
Tel: 950 140 450
Email: lenka.sobeslavova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení trhu práce
Pavel Kořínek
Tel: 950 140 324
Email: pavel.korinek@uradprace.cz

Vedoucí oddělení speciálního poradenství
Tomáš Suchan
Tel: 950 140 323
Email: tomas.suchan@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště pro Prahu-východ

Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7

Telefon: 950 151 111
Email: podatelna.py@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní pracoviště pro Prahu-západ

Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7

Telefon: 950 152 111
Fax: 950 152 302
Email: podatelna.pz@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště
Miloslav Plaňanský
Tel: 950 152 300
Email: miloslav.planansky@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Marie Čížková
Tel: 950 152 338
Email: marie.cizkova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování, poradenství a dalšího vzdělávání
Kateřina Šimková
Tel: 950 152 322
Email: katerina.simkova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Mirjam Nekolná
Tel: 950 152 360
Email: mirjam.nekolna@uradprace.cz

Vedoucí oddělení trhu práce
Lenka Burianová
Tel: 950 152 325
Email: lenka.burianova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Příbram

náměstí T. G. Masaryka 145, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Telefon: 950 156 111
Email: podatelna.pb@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Ředitel odboru zaměstnanosti
Marcela Sopková
Tel: 950 156 316
Email: marcela.sopkova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Marie Havlíčková
Tel: 950 156 413
Email: marie.havlickova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Rakovník

nábřeží T. G. Masaryka 2473, 269 24 Rakovník

Telefon: 950 157 111
Fax: 313 513 023
Email: podatelna.ra@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště
Jitka Ledvinová
Tel: 950 157 300
Email: Jitka.Ledvinova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Sedlčany

Kapitána Jaroše 482, 264 01 Sedlčany

Telefon: 950 156 218
Email: podatelna.pb@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Vedoucí kontaktního pracoviště ÚP ČR
Jana Hronová
Tel: 950 156 218
Email: jana.hronova1@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Slaný

Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Telefon: 950 127 401, 950 127 408
Email: podatelna.kl@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Kamila Kapusniaková
Tel: 950 127 400
Email: Kamila.Kapusniakova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Gabriela Žádníková
Tel: 950 127 401
Email: Gabriela.Zadnikova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Dagmar Jeřábková
Tel: 950 127 403
Email: Dagmar.Jerabkova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Ježková
Tel: 950 127 408
Email: Veronika.Jezkova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Zuzana Kekrtová
Tel: 950 127 404
Email: Zuzana.Kekrtova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Radka Rockenbauerová
Tel: 950 127 405
Email: Radka.Rockenbauerova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Milena Bečvářová
Tel: 950 127 402
Email: Milena.Becvarova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Jitka Šíchová
Tel: 950 127 406
Email: Jitka.Sichova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Jindřiška Vágnerová
Tel: 950 127 407
Email: Jindriska.Vagnerova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Gabriela Hezinová
Tel: 950 127 409
Email: Gabriela.Hezinova@uradprace.cz