Port24 - Práce, aktuální zpravodajství, inzerce
Čtvrtek 21.1. 2021 Najděte si novou práci

Krajská pobočka Úřadu práce Praha a kontaktní pracoviště v Praze

ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu

Domažlická 1139/11, Žižkov, 130 00 Praha 3

Telefon: 950 178 111
Fax: 225 384 200
Email: posta@aa.mpsv.cz
Dat. schránka: w7aznwp

Úřední doba

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (pouze pro nové uchazeče o zaměstnání a pozvané klienty)

Kontaktní pracoviště Praha 10

Vršovická 1429/68, Vršovice, 101 00 Praha 101

Telefon: 950 178 111
Fax: 267 312 750
Email: posta.aak@aa.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zaměstnání)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Ilona Mňuková
Tel: 950 178 170
Email: ilona.mnukova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Olga Sáblíková
Tel: 950 178 160
Email: Olga.Sablikova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Tejmlová
Tel: 950 178 159
Email: Alena.Tejmlova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Praha 2

Bělehradská 214/86, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Telefon: 950 178 111
Fax: 222 520 161
Email: posta.aac@aa.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zaměstnání)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Aneta Helešicová
Tel: 950 178 500
Email: aneta.helesicova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti
Lenka Letáčková
Tel: 950 178 216
Email: lenka.letackova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Praha 3

Roháčova 133/13, Žižkov, 130 00 Praha 3

Telefon: 950 178 244
Fax: 222 210 445
Email: posta.aad@aa.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zaměstnání)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Blanka Kožíšková
Tel: 950 178 242
Email: Blanka.Koziskova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti
Gabriela Fabiánková
Tel: 950 178 244
Email: Gabriela.fabiankova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Praha 4

Novodvorská 803/82, Lhotka, 142 00 Praha 411

Telefon: 950 178 111
Email: posta.aae@aa.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zaměstnání)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Jan Tvrdek
Tel: 950 178 405
Email: jan.tvrdek@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Renáta Sendulská
Tel: 950 178 433
Email: Renata.Sendulska@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Ivana Malá
Tel: 950 178 421
Email: Ivana.Mala@aa.mpsv.cz

Kontaktní pracoviště Praha 5

Štefánikova 216/21, Smíchov, 150 00 Praha 5

Telefon: 950 178 111
Fax: 251 511 638
Email: posta.aaf@aa.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (pouze příjem žádostí a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Miloslava Vopálková
Tel: 950 178 469
Email: Miloslava.Vopalkova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Jana Sabri
Tel: 950 178 464
Email: jana.sabri@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Kamila Salemová
Tel: 950 178 463
Email: Kamila.Salemova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Praha 6

Bělohorská 688/165, Břevnov, 169 00 Praha 69

Telefon: 950 178 111
Fax: 220 563 142
Email: posta.aag@aa.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Eva Svěrčinová
Tel: 950 178 484
Email: Eva.Svercinova@uradprace.cz

Poradce pro zprostředkování
Markéta Slavíčková
Tel: 950 178 494
Email: marketa.slavickova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Praha 8

Stejskalova 185/7, Libeň, 180 00 Praha 8

Telefon: 950 178 879
Fax: 266 316 131
Email: posta.aai@aa.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zaměstnání)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Ladislav Hazuka
Tel: 950 178 879
Email: Ladislav.Hazuka@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Ivana Hořánková
Tel: 950 178 866
Email: Ivana.Horankova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Boguslava Marasová
Tel: 950 178 869
Email: Boguslava.Marasova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště Praha 9

Sokolovská 14/324, Vysočany, 190 00 Praha 9

Telefon: 950 178 111
Fax: 283 091 303
Email: posta.aaj@aa.mpsv.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči a pozvaní)

Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Eva Lukešová
Tel: 950 178 278
Email: Eva.Lukesova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Věra Nachlingerová
Tel: 950 178 254
Email: Vera.Nachlingerova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Irena Housková
Tel: 950 178 271
Email: Irena.Houskova@uradprace.cz